Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-07-06, 19:13   #3 (permalink)
hyper
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Műanyag vs. fa nyilászárók - mit válasszak?

noh nekem alu fa kombinációt javasoltak
és személy szerint a műanyagot akartam, mivel nem kell festegeti évente 2 évente kevés vele a baj(festés, csiszolás) viszont a múanyag ablakról meg sok felöl hallottam a szellőztetése nem megfeleleő, álltalában 2 rétegűt gyártanak, ami nem rosz de a 3 lenne a tuti ami meg nemolyan gyakori.. sokan inkább a fára beszélnek rá, 1 az természetes anyag és a legjobb éérv az ez volt, nézd meg a 100-200 éves házakat, igazi parasztház, vagy régi suli vagy régi családiház, mindegyiken fa van! vajon miért? igaz akkor még nemvolt divat a műanyag, lehet nemis létezett! de az az ablak ha javítgatunk rajta picit az még mindig ablak! és anyit szellőzik amenyit kell neki!
tehát, én fa nyilászárókat fogok venni!
csak azt nem tudom hogy hol érdemes, érdemes e nyilászárokat a mesziből hozatni, gondolok itt pest vagy nagyobb cégektől, ugye nemakarja az ember 5-20 évente cserélgetni 1x vegyem meg de az normális legyen! ne görbüljön deformálodjon inkább rádobok pár ezrest de normális legyen! és majd én lekezelem szépen
és 1 friss hír 1ik volt és leendő kollégám az összes fát kicseréltette műanyagra és borzalmas aztmondta hogy repedezik nagyon rossz minőség és fát fognak betetetni helyette!
hyper nem elérhető   Válaszol idézettel