Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2013-03-04, 15:09   #16 (permalink)
hyper
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Ajtók, ablakok faanyagvédelme, rosszul megválasztott favédőszer

Zsuzsa akkor a sadolin nem jó kültéri ajtók, ablakok kezelésére?
az a bajom , hogy amiket említettél pl bűtűkenőcs azt a felületet is valami álltalad említett speckó anyaggal be kell védeni ami a téglával érintkezik, ez mind szuper és én ezt így is szeretném, csak ami nem világos hogy ezeket tudom e majd tovább pl sadolinnal az álltalam kiválasztott színben vastaglazúrozni, mert az szép, kiemeli és nem takarja el a fa természetes színét stb...
ami furi az én esetemben , hogy édesapának a mindenki álltal ismert napsugaras bejárati ajtót vettük a baumaxban , és én ugyanettől a gyártótól vettem zebra típusú ajtót sokkal nehezeb a sok üveg miatt lehet ez a gyenge poöntja de sok fényt ereszt be amire szükség van mert nincs abbléak az előszobában... a lényeg h az én ajtóm minden irányba szívja a fránya párát pedig már lassan 4 réteg a cucc rajta, valószínű az ajtó alsó felén ahol hézag alakult ki ott szívhatja be a párát, Zsuzsa erről mi a véleményed, noh meg a sadolinról?
hyper nem elérhető   Válaszol idézettel