Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-07-06, 08:58   #2 (permalink)
Gábor
Szakember
 
Gábor avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest - Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 829
Kiosztott köszönetek: 35
Begyũjtött 68 köszönetet 65 hozzászólással
Gábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt már
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gábor részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Gábor részére
Alapbeállítás re: Viharálló beton tetőszerkezet

Bocsi Zoli, ha nem éppen a témában szólok hozzá, de a viharkárok már napok óta mozgatják a fantáziámat. Tavaly nyáron egy márkakereskedésben, mivel abban a városban szó szerint szétvert egy pár suzukit a jég, ezért utólagosan csináltunk oda egy viharhálót. Vagyis a kint álló autóknak lett egy helye, ahova gyorsan menekíteni lehet.

Ez egy német technika amit átvettünk és rájöttem, hogy nem csak az autókereskedéseket, hanem a háztartásokat, vagy éppen a mezőgazdaságokat is biztosan érdekelnék egy viharellenes megoldás.

Sajnos még a mezőgazdasághoz nem kerestem megoldást, de valahogy meglehetne biztosan oldani, hogy az időjárás ellen ők is védekezni tudjanak.


A háztartásokhoz, illetve az autókereskedésekhez pedig az autószalonos módszerhez hasonlóan jéghálót tennénk fel az autók parkolójára. Ez már Németországban bevett szokás, csak itt nem terjedt el. Pedig lenne sztem rá igény.
Gábor nem elérhető   Válaszol idézettel