Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2012-12-14, 08:18   #4 (permalink)
k9999
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
k9999 Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Ajtó vásárlás

Szia igen én hallottam róluk s végül én is az ajtóház kft-nél (más néve Dekora Otthon Zrt.) vásároltam az ajtóimat, nekem is egy ismerősöm ajánlotta őket, mert neki nagyon beváltak. Én személy szerint kicsit hártlis vagyok, így eleinte elég bizalmatlanul álltam hozzájuk, de rengeteg minősített referenciamunkájuk van, valóban megnyerőnek tűntek, így végül aztán mellettük döntöttem. A munkájuk elvégeztével viszont az én véleményem is csak pozitív lehet róluk. Hatalmas kínálattal rendelkeztek a beltéri ajtó terén, termükben van vagy 50 kiállítva és mindet nyílik csukódik nem úgy mint azokban a lapozó izékben ahol nem is látod a tokot meg a működést! Korrektek, s segítőkészek voltak mindvégig, az ajtó kiválasztásától egészen az utolsó simításig, az oldaluk hemzseg a hasznos információktól csak győzd elolvasni. Egyetlen negatívum amit eltudok mondani az volt, hogy a telefonhívásra sajnos nem mindig válaszoltak, vagy foglaltak, vagy nem veszik fel, a terem is léggé tele van, viszont mailben maximum 1 óra alatt válaszoltak minden felmerülő kérdésre, külön sms és e-mail értesítést küldenek a gyártás különböző fázisaiban, így ez annyira nem volt zavaró. A felmérő ember és az ajtók is pontosan érkeztek a megbeszélt időpontban, nem késtek, nem volt semmi bénázás, minden gördülékenyen ment. Én személy szerint a Száva utcai Dekora üzletben választottam ki a számomra megfelelő ajtó modelleket, de ha jól tudom Budán is van üzletük, ami talán kicsit kisebb. Összességében tehát elégedett vagyok a munkájukkal, kedvesek, segítőkészek, ettől a telefonos affértól eltekintve minden jól ment, ezért merem ajánlani akárkinek aki ajtó vásárlás előtt áll. Ahogy szétnéztem talán ez az ajtóház a legnagyobb ilyen ajtós cég
k9999 nem elérhető   Válaszol idézettel