Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2012-12-11, 20:31   #7 (permalink)
Balovis
Új tag
 
Csatlakozott: 12-11-13
Összes hozzászólás: 7
Kiosztott köszönetek: 3
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
Balovis Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Kazános helyiségek fűtése

Pedig sajnos ettől konkrétabb nem nagyon tudok lenni. Nem tudok mást ide írni, mint a helyiségek alapterületét, belmagasságát, a helyiségekben fellelhető radiátor(ok) hőleadását. Azt, hogy a nappali nics elzárva a konyhától: a konyha és a nappalit elválasztó falban van egy nyitott boltív. Ésatöbbi, ahogy már korábban is írtam. Nem tudom, azért valakinek mégis sikerült válaszolnia...
De igazából nem nagy gond, ha nem születik szakitól válasz, nagyjából kezd összeállni a kép, neten is utána nézegettem. Komplett tervet, vagy terveket meg nem tudok csatolni, vagy itt megosztani bárkivel, egyrészt azért, mert azt még én is várom, másrészről azért, mert pl. be is szkennelhetném, és akkor látható is lenne, amiről beszélek, de nem tudok szkennelni, nincs hozzá eszközöm. De mondom, nem annyira gond, ha nem szaki válaszol. Mert, ismétlem, válasz azért született, amin elindultam, és, hogy nem szakitól az most éppen annyira nem zavar, a lényeg, hogy azért akadt, aki értett mit akarok, tőle pedig használható választ kaptam is.
Balovis nem elérhető   Válaszol idézettel