Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-06-29, 11:13   #9 (permalink)
hyper
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Festés házilag

szia lassan eljön az idő hogy bemutatkozzak, nem vagyok festő, de nagyon sok mindent csináltam már falaztam, építettem stb, legutobb barkácsáruházban dolgoztam mielött kimentem külföldre szerencsétpróbálni de hazais jöttem, innen a sok ismeret, noh meg az érdeklődésem, kivitelezésben nem nagy képűség de erősnek érzem magam, a saját laikus sziintemen, bármibe belemere fogni, egészséges határok között, de amihez átlag emberek mestert hívnak én azt megcisnálom hogy a költségeimen spóroljak és inkább megveszem a drágább jobb minőségű anyagot és jobbat létrehoizok hisz a munkadíjat az anyagba fektetem, és igyis rengeteget spórolok
ami a csszolást illeti, bármit cisnál az ember annak vannak következményei, mint a festésnek is festék szag lesz a lakásban por stb , de ez a széáp benne amugy már létezik illatos festék is nagyon tuti ezt leginkább oda szoktam javasolni ahol pici gyerek van , nehoyg érzékeny legyen a festék szag miatt valamire, persze ezekben van szín korlát... a porra, van megoldás, vannak olyan csiszoló gépek amik felvannak szerelve porzsákkal, sőt én már láttam 1 helyen ahol zuhanykabint raktam össze konkrétan erre a dologra ilyen porszívó féle, csak persze jóvbal nagyobb gépet és csiszoláskor ezzel szívták el a port, meló közben nemláttam de létezik, 1 szaki kellene erre aki már dolgozott ezzel és az kifejthetnék a működési elvét,de hasonló mint amikor fursz 1 csavarnak lyukat a falba odatartod a porszívot és elszivja a port, szinte sehováse megy por csak a gépbe
Ic -re tökéletes a kompreszor és ha nagy a gáz az cset is megfelelő
hyper nem elérhető   Válaszol idézettel