Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-06-28, 10:58   #6 (permalink)
hyper
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Magunk szépítsük, vagy bízzuk profikra.

ej ha van itt mindenféle álláspont de rudié a legszimpatikussabb

nagyon jó a közös program ezt csak támogatni tudom, nem a négy fal között ültök! kint vagytok ültetgettek, nekem se maradt meg minden amit ültettem és csak sok év után lett ilyen gyönyörű dzsungeles, sok sok zöld és virágzó növénnyel teli a kertünk, de ha a saját házamban fogom ezt csinálni akkor sem fogom tervezőre vagy szakira bízni, imádom és vagyok anyira kitartó , nem fog zavarni ha sokadjára szárad ki vagy pusztul el a nővényke, sokadjára is meg kell próbálni és amikor látod hogy a saját kezed által ültetett, gondozott növény elkezd nővekezdni, burjánzani, esetleg sokasodni, virágzani, annál nagyobb élmény, nincs, a kerted a szinek pompájával hálálja meg a 2 kezi munkád, mikor valaki bejön a házadba és kertes házról beszélünk előszőr a kertel fog találkozni, és ha a házad belseje is szép akkor 1 csodálatos zöld kert ezt a szépséget még magasabb szintre fogja emelni.

A fejemben már ki is találtam 1 nem szokványos kertet lesz benne minden ez a titka, ami nem is titok a már most benne zöldelő gyümülcsösök, összehangolása a parkosítással.

Lesz az igazán nagy csoda, szerencsésnek mondhatom magamat mert nemis olyan rég 1 "kirándulás" keretében eljutottam olyan helyre amit mondhatunk a hazánktól a 2. legtávolabbi helynek, és olyan "botanic garedenekben" sétáltam hogy fantasztikus, méterenként a latin névvel tűzdelt ritkaságok, csodálatos volt olyan helyen sétálni ahol tudod hogy olyan dolgok és csodanővények vesznek körül amiket az életben többet lehet nem is látsz és érzel, megsimogattam megfogtam és megcsodáltam mindent.

Fantasztikus, és anyi ötletet lehetett kiszedni a természetes parkokból, olyan tervezők, park készítők és kertészek munkáját csodáltam meg, nem is gondolná az ember hogy 1 kisebb sziklás hegyes dombos oldalfalba milyen pompázatosan színes virágokat lehet telepíteni és miyen egyszerű módon, csak jobban meg kell vizsgálgatni a dolgokat és rájösz hogy teljesen egyszerű, otthoni alap dolgokból lehet nagyon szép kertet varázsolni,

én minden leendő laikus kertépítőnek azt javaslom, hogy nézzen meg minnél több kertészetet, parkokat fotózzon rajzolgasson, minnél több képet kertekről és ragadjon ki részleteket , jegyezze meg és a sok sok tippből 1 olyan kertet fog építeni magnak amilyennél csodálatosabbat senkise tud
hyper nem elérhető   Válaszol idézettel
Hálásak a hozzászólás írójának:
sbs (2010-06-28)