Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2012-05-12, 20:38   #6 (permalink)
hyper
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Hol vegyek gyümölcsfát a kertembe?

sziasztok
szeged környékén találtam 1 jó helyet , telefonon beszéltem a termelővel de nála minden féle fa 600ft ami szerintem páratlanul jó ár, ugyanezt a fát lehet megvenni a mező boltban, de ott jóval drágább annyi legyen elég a mezőboltban ha veszel 2 fát addig ebből az árból a termelőtől 3at néztem gyönyörű fái vannak. épp dózerolom le a melléképületeket és küzdök a borzalmas feltöltött talajal, de amint megvannak ezek a dolgok, szerintem 2éven belül minden faféle lesz az udvaromban!
idén a szilva az ami nagyon szép termést hoz, de még a holnapi viahr elviheti a termést ezért majd csak nyugtával dicsérem, tavaj a barack volt a csúcs, roskadásig volt 1 aránylag fiatal fám 3 babakádnyit szedtünk le róla igaz aprók lettek, mivel csokorban, fürtökben lógtak le a sárgabarackok a fáról, de a drága permet és a gondviselés egyre jobban meglátszik a fákon, a metszés permetezés nagyon látszik, hogy menyire javítja a fák küllemét!
hyper nem elérhető   Válaszol idézettel