Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2012-05-09, 14:38   #5 (permalink)
Free
Törzsvendég
 
Csatlakozott: 10-11-29
Hely: Szigetszentmiklós
Összes hozzászólás: 66
Kiosztott köszönetek: 2
Begyũjtött 12 köszönetet 10 hozzászólással
Free Vannak jó hozzászólásaiFree Vannak jó hozzászólásai
Ez igen! re: Passziv ház nyílászárók

Körülnéztem több a termék fejlesztésben is igyekvő hazai gyártó cég honlapján.

Hőhíd mentes (tehát fém nélküli) távtartójú üvegezést (amelyet forgalmazunk) más hazai gyártó termékében én még nem találtam csak premierben.

Nincs fém az üvegek ragasztása közt körben ez által megszüntei a távtartó hőhidat és a párásodást!

Az üvegrétegek közötti hagyományos alumínium távtartót termoplasztikus (TPS) távtartó váltja fel, amely - butil alapanyagba ágyazott páraszűrő segítségével - a hőszigetelő tényezőt (az Ug értéket) nagymértékben javítja.

A premier TPS Thermo-line üvegcsalád Ug értéke Comfort és Prémium ablakcsaládjainknál garantáltan 0,6 W/m2K hőátbocsátású.

Az üvegcsalád alkalmazásával a korábban használatos hőszigetelő üvegekhez képest jelentős a fűtési költség megtakarítás.

A TPS Thermo-line üvegcsaláddal csökken az üveg felületén tapasztalaható páralecsapódás, ezáltal javul a komfortérzet.
A TPS Thermoline üvegcsalád Guardian ClimaGuard Premium bevonatos üveggel készül.

Felső közép és Felsőkategóriás ablakmetszet profilokban 2 és három rétegű üvegezéssel is megtekinthető: Ablakmajor Nyílászárógyártó képviselet - "Tessék választani" profilok 6 kamrásig
__________________
Ablakot vagy ajtót keresel? M & F nyílászárók
Free nem elérhető   Válaszol idézettel
Hálásak a hozzászólás írójának:
sbs (2012-05-10)