Idézet:
istvan62 eredeti hozzászólása
Ez melyik fajta, az egyrétegű, vagy a kétrétegű kőzetgyapot?
Azt hallottam, hogy a kétrétegű jelentősen drágább, csak a régi, egyenetlen falakra célszerű, az sima, új falaknál elég az egyrétegű.
|
Ő lenne az!
Ezt most hirtelen nem tudom megmondani, mert nem volt még időm ezzel az foglalkozni, de a hétvégén már megyek ki egy házhoz, ahova elvileg megérkezett az anyagunk. Ilyesmin még nem gondolkodtam el, hogy egy vagy két rétegű legyen a kőzetgyapot, mert a szigetelés előtt azért használhatóvá szoktuk tenni a felületet!
A műszaki leírását
itt olvashatod!
Most néztem meg, hogy miért vannak drágább árak kalkulálva nekem, mint a konkurenciának! Azért, mert én a valós anyagszükséglettel számolok és nem próbálok elírni 3-4 kg kőzetgyapot ragasztót, ami marha drága.