Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-06-18, 23:00   #9 (permalink)
istvan62
Építész
 
istvan62 avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-11
Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 3.318
Kiosztott köszönetek: 46
Begyũjtött 826 köszönetet 768 hozzászólással
istvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtag
Üzenetküldés Skype™-on keresztül istvan62 részére
Alapbeállítás re: Várom a javaslataitokat

Szia sbs!

Elsősorban gratulálok a fórumhoz. Ha jól látom nem egész kettő hónap alatt sikerült egy oldalt életre kelteni, remélem sikerül felfuttatni. Én mindenesetre egy linket majd elhelyezek a honlapom partnerek oldalán.
Nem tudom, hogy a fórum motor mit enged meg, de két gondolatom van ami néha javítaná az áttekinthetőséget:
- jó lenne ha a hozzászólásokat meg lehetne jelentetni fordított időrendi sorrendben, tehát az utolsó hozzászólás lenne legfelül
- ha valaki ritkábban jön az oldalra, esetleg a rendszeres látogató kihagy egy-két napot akkor jól jönne ah a legfrissebb bejegyzések oldalról elérhető utolsó 24 óra bejegyzései lista kibővülne, olyan formában, hogy akár az összes fórum megjelenne rajta, az utolsó bejegyzés dátuma szerint, szintén fordított sorrendben.

Ha már ennyire sikerült fordítva bevennem a hashajtót, engedd meg, hogy itt tegyek jobbító szándékú észrevételt a csaladihaz-epites.info oldallal kapcsolatban. A múltkor a födém / medence téma kapcsán egy kicsit nézegettem az oldalt, azt is nagyon nívósan raktad össze. Viszont ahogy beleolvastam az engedélyezési terv minta műleírásba (nem a megépült házéba), az a korábbi hozzászólásokban részletezett jogszabály változások miatt nagyon sok részében elavult. A fényképek között a tetőtéri térdfal tünt fel, a térdfal koszorún, és a merevítő pilléreken kívül-belül kisméretű téglával. Sok kőműves szereti, de nagyon nem korrekt megoldás.
istvan62 nem elérhető   Válaszol idézettel
Hálásak a hozzászólás írójának:
sbs (2010-06-18)