Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2012-02-20, 20:15   #6 (permalink)
Zsigmond2
Tag
 
Csatlakozott: 12-02-20
Összes hozzászólás: 96
Kiosztott köszönetek: 10
Begyũjtött 9 köszönetet 9 hozzászólással
Zsigmond2 Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: égéskésleltetés

A fafödém részben pallós részben borított gerendás födém volt az épület eléggé elhanyagolt állaptban vettük hiányzó tetőcserép itt ott földes szoba ,bár az épület nem olyan régi 1950 évek eleji mint a tulaj a szomszédok és a nyílászárók kinézetéből is erre lehet következtetni de még komfort nélküli volt fürdő wc nélkül. A ház külső fesztávolsága 4.85 m a födémen állószék nem volt a fakoszorút vagy talpszelement kőtőgerendák kötik össze nem volt egybeépítve a födémmel de megerősítésként fogópárokat raktam a szarufákhoz hogy a födém merevítés hiányát pótoljam valamivel.A földszint rendbetételét nem a festést és a burkolást értettem hanem új közművekkel komfortfokozat növelésével hogy hitelképes legyen a ház komfort nélküli ingatlannal nem nagyon foglalkoznak a bankok.Tisztában vagyok vele hogy a ház szűk mérete miatt nem nagy kihasználtságú a tetőtér de most ezek a lehetőségek vannak,egy ilyen házzal sok kompromisszumot kell kötni .Ön mit javasol mit érdemes tenni a faszerkezetre.A födém gerendákat 60 cm tengelykiosztással szeretném feltenni a legnagyobb fesztávolság 3.50m ahhoz 20 cm magas és 15 cm széles fenyőfát alkalmazok ebben a munkafázisban tartok vagyis kezdem az anyagot összeszedni ést ezt szeretném égéskésleltető , gomba,rovar ellen lekezelni ,amit nem tudok milyen tűzvédelmi anyaggal vonjam be hogy utána le lehessen lakkozni .Egy kép a födém nélkül tetővel Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül Azóta elkészültek a belső fő és válaszfalak lépcsőháznak a helye .

Utoljára módosítva: Zsigmond2 által : 2012-02-20 20:28 Oka: kimaradt
Zsigmond2 nem elérhető   Válaszol idézettel