Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2012-02-20, 18:16   #5 (permalink)
istvan62
Építész
 
istvan62 avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-11
Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 3.318
Kiosztott köszönetek: 46
Begyũjtött 826 köszönetet 768 hozzászólással
istvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtag
Üzenetküldés Skype™-on keresztül istvan62 részére
Alapbeállítás re: égéskésleltetés

Én semmilyen betont nem tennék faszerkezetre.
Azt viszont nagyon javaslom, hogy bármilyen beruházás előtt egy szakemberrel érdemes lenne az egész koncepciót a helyszínen egyeztetni, a következők miatt:
  • fafödém cseréjét tető csere nélkül nehezen tudom elképzelni
  • ha a fafödém nem lesz cserélve, akkor az üres padlásra méretezett fafödém teherbírása nem valószínű, hogy megfeleljen az engedélyezési eljárás során aZ EUROCODE előírásoknak
  • ha be lesz építve a tetőtér, én a munka megkezdése előtt nem újítanám fel a földszintet, mert a tökéletes megvédése nem valószínű
  • ilyen munkáknál részfeladatot előre csak úgy érdemes végezni, ha ismerjük a teljes feladatsort, különben azt kockáztatjuk, hogy olyan munkába öljük a pénzt, és energiát, ami utána feleslegessé válik
__________________
Mérnöki szolgáltatások álmai megvalósításához - http://www.csaladi-epitesziroda.hu/
istvan62 nem elérhető   Válaszol idézettel