Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2012-01-10, 10:40   #17 (permalink)
krisz1986
Bölcs
 
Csatlakozott: 11-11-12
Összes hozzászólás: 694
Kiosztott köszönetek: 62
Begyũjtött 46 köszönetet 44 hozzászólással
krisz1986 Megindult a hírnév útjánkrisz1986 Megindult a hírnév útjánkrisz1986 Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Biztonsági zárak, te mit választanál?

Hát én az Elzetet figyeltem meg mint legertejetebet. Az,hogy a betörö hova tör be megoszlanak a vélemények. Egyesek ugy tartják csak a miliomosokhoz mert ott van mit elvini. Egyesek szerint a szegényebb réteget sújtják jobban mert ott nem kell sokat babrálni. De a legföbb veszélynek azt látom és nem vagyok biztonsági szakember csak egy vagyonör. És szeretek melette az épületgépészetben dolgozni. Az,hogy sok ember kiteszi a placra amilye van. Itt olvasgatva a megelözés is fontos ezt én is ajánlom. Én a zárbetétett máskép törném fel. Hozzáteszem ezt is mutaták. Elöször kitörni a zárat a helyéről egy készülékel. Utána két csavarhuzoval belepiszkál az ember és kész is. Bár már akadt rá precedens,hogy az ügyfél hiv,hogy menjek át mert befujta a szél az ajtot. Hát mivel speciel nem volt meg hozzá a szerszám és kérte az ügyfél ne tegyem tönkre a zárat. igy maradt a rugdosás. Másfél órát rugdostuk az ajtot. De bejutotunk.
krisz1986 nem elérhető   Válaszol idézettel