Téma: Szocpol 2012
Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2011-10-21, 21:02   #6 (permalink)
sbs
Könyörtelen tereprendező :-)
 
sbs avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-03
Hely: Tárnok-Budapest
Összes hozzászólás: 1.594
Kiosztott köszönetek: 542
Begyũjtött 191 köszönetet 170 hozzászólással
sbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtag
Alapbeállítás re: Szocpol 2012

Idézet:
ThomasCDR eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szevasztok!
Ezzel csak az a bibim hogy ezt azt számlanélkül veszek és szinte mindent saját magam kivitelezek a háon,igy elég nehéz lesz felmutatnom ilyen összegről számlát.
Amennyi pénzt meg adnának(az én esetemben 2gyerekre 1,3 millió),annál sokkat többet spórolok ha mindent én csinálok.
Igen ez sajnos igy lesz és nem véletlenül.Jómagam is bérből és fizetésből élek, ha kimegyek a piacra nem kérek számlát, de egyszer csak elérjük azt a szintet amikor mindenki számlát ad és nem kell kérni mert természetes.... merthogy természetesen meglesz rá a fizetésed...

De úgy vélem itt az ideje minden ágazat kifehérítésének. Amúgy amikor én építkeztem szinte minden anyagról megvolt a számlám, kivéve a munkadíjakról (azt a család nyomta) és ez elég volt a szocpolhoz. Igaz hogy az már lassan 12 éve volt, de megkaptuk a pénzt rendesen. Én nagyon örülök, hogy részt vehettünk a programban akkor, 2 gyerekkel a háttérben. Sokat segített.

Most meg úgy kell játszanod ahogy a szabályok szólnak. Akinek nem lesz elég számlája, az nem kap állami támogatást.
__________________
Az építkezés egy nagy kaland!
Olasz kémények képgalériája 2012: www.kemenyek.info
sbs nem elérhető   Válaszol idézettel
Hálásak a hozzászólás írójának:
ThomasCDR (2011-10-22)