re: Családi házak tervei
Beának Zotya már megválaszolta a lényeget, ha egy belső ajtó arrébb kerül, az nem engedélyezési kérdés, sőt ha a nem teherhordó válaszfalak változnak az sem probléma, bár néhány speciális esetben a válaszfal elhagyásának lehetnek problémás vonzatai.
Szitának köszönöm, hogy végre valaki pontosította a 7 kW-hoz tartozó betápot. Azt viszont én tenném hozzá, hogy a kamarai bejegyzés már több 2010 kezdete óta kötelező.
|