István csak pontosítani szeretnék, a 7 KW teljesítmény 30A, bizony kéne rajz és műszaki vezető is, az épités felügyelet fogja kérni, műbizikkel együtt, ahogy azt egy másik topicban írtátok, mindenhova kimennek. Idéntől regisztráltatni kell a kamaránál a céget, tevékenységi kör megadásával, különben nem végezhet ép.eng kötött munkálatokat. Annyit lehet játszani Bea hogy 3*10A kértek, akkor nem kell ilyen macera, majd később kértek bővítést

Ha ez még működik.