Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2011-03-16, 15:06   #18 (permalink)
szita
Fórumtag
 
Csatlakozott: 10-05-18
Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 59
Kiosztott köszönetek: 8
Begyũjtött 7 köszönetet 7 hozzászólással
szita Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Családi házak tervei

István csak pontosítani szeretnék, a 7 KW teljesítmény 30A, bizony kéne rajz és műszaki vezető is, az épités felügyelet fogja kérni, műbizikkel együtt, ahogy azt egy másik topicban írtátok, mindenhova kimennek. Idéntől regisztráltatni kell a kamaránál a céget, tevékenységi kör megadásával, különben nem végezhet ép.eng kötött munkálatokat. Annyit lehet játszani Bea hogy 3*10A kértek, akkor nem kell ilyen macera, majd később kértek bővítést Ha ez még működik.
__________________
Szitányi Villanyszerelés
szita nem elérhető   Válaszol idézettel
Hálásak a hozzászólás írójának:
istvan62 (2011-03-16)