re: Családi házak tervei
Kedves istvan62!
Lenne egy kérdésem. A tervrajztól eltérni mennyire lehet? Gondolok itt arra, hogy egy szoba ajtó nem a legjobb helyen van, kb. egy méterrel arrébb jobb helyen lenne. A tervezés során valamiért ezt nem vettem észre, csak a nagyobb "terekre" összpontosítottam, hogy mi hol legyen, jó helyen vannak-e a helységek stb.
Szóval elsiklottunk felette, de célszerű lenne azt az ajtót egy méterrel arrébb rakni.
Ha jól látom Te ebbe a témába szakember vagy. Lenne bármi problémánk majd a lakhatási engedély megadásánál, ha arrébb menne az az ajtó?
Válaszodat előre is köszönöm!
|