Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2011-02-17, 15:23   #15 (permalink)
Norbi01
Tag
 
Csatlakozott: 11-02-16
Hely: Tapolca
Összes hozzászólás: 84
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 11 köszönetet 11 hozzászólással
Norbi01 Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Általános balesetvédelmi törvények

Minden reggel munkakezdés előtt oktatás (balasetvédelem).Munka tűzvédelmi oktatás havonta? Korlát 60cm felett? Sisak 40fok melegben, mikor esetleg semmi nincs felettünk?
Habár én nem panaszkodom nekem nem kötelező én meg is dögölhetek, csak az alkalmazottaknak kötelező őket elvileg én veszélyeztetem.
Összeadván a szükséges időket +reggeli idő, +ebédidő, oktatás, vezetékek csatlakozók ellenőrzése, készülékek ellenőrzése, kipakolás, állványépítés korlátokkal stb. 8órás munkaidőben be is pakolhatunk már kár nekiállni bárminek csak elkoszoljuk a szerszámot.
Elviekben szükséges munkavédelmi alapszabályzat is kb.45-50eft.
Nem gondolom, hogy van bárki ma a szakmában akinél a teljes munkaídőben minden megfelene minden szabálynak.
Minden elektromos gép évenkénti műszaki elllenőrzése vizsgáztatása, elvileg minden új géphez is kell!!
Pl vadonat új polieri betonkeverő motorburkolata szállításkor sérült cserét kértünk helyette, gondoltuk pár nap elmegy nélküle megjegyzem beázni nem tudott mert minden vízmentes mindene másnap a betonkeverés +50000ft-ba került munkavédelem.
Van más példa is alkalmazotti koromból sárga hosszabító használatban büntetés=előtte 1m-es darabokra vágni a sárgát és azonnal egy normális hosszabbítót vásárolni megvárta!!! Pozitív!!
Norbi01 nem elérhető   Válaszol idézettel