Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2011-02-16, 19:01   #9 (permalink)
papesz28
Szakember
 
papesz28 avatarja
 
Csatlakozott: 11-02-08
Hely: Ajka
Összes hozzászólás: 188
Kiosztott köszönetek: 44
Begyũjtött 32 köszönetet 32 hozzászólással
papesz28 Hírneve felfelé szállpapesz28 Hírneve felfelé szállpapesz28 Hírneve felfelé szállpapesz28 Hírneve felfelé szállpapesz28 Hírneve felfelé száll
Üzenetküldés MSN-en keresztül papesz28 részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül papesz28 részére
Alapbeállítás re: Elszámolási trükkök

Helyzet ,szegény néni, mit is tudta mi fán terem a zsákos anyag, vakoláshoz
jön a kőműves brigád, közli , hogy ők géppel , és zsákos anyaggal dolgoznak, néni az mi ????
Vállalkozó szeme felcsillan, tudja az a cementhez hasonlít, a néni megnyugszik, jön a vakolás, (külső)kész vannak,eltakarítás, elszámolás-tehát ennyi zsák, ennyi m2 jö ki belőle, m2 ennyi és ennyi Ft, néni , ezek is 50kg-osak(abból volt otthon , azt ismerte, gondolom kis javítgatásokhoz a papának), vállalkozó szeme újra csillan, természetesen 50kg-os, tehát akkor számoljunk...

egy kis zsebpénz

aztán találtam egy zsák darabkát, ami a súlyát volt hívatott mutatni, és én, mint aki még nem látott ilyet, véletlenül megkérdeztem a kollegámtól , jé ezek már csak 40kg-osak, az jó mert nem olyan nehéz, nah most a néni szeme csillant, akkor számoljunk újra....

nincs zsebpénz

Néni meg amiért ilyen rendesek voltunk nekünk akarta adni a különbözetet, mondván ez a jutalom,mert mi ezzel szemben becsületesen dolgoztunk, és számoltunk, de mi nem fogadtuk el, hisz pont azért kérdeztem
papesz28 nem elérhető   Válaszol idézettel