Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2011-02-03, 14:01   #11 (permalink)
SinkaBea
Új tag
 
Csatlakozott: 11-01-21
Összes hozzászólás: 24
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 2 köszönetet 2 hozzászólással
SinkaBea Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Családi házak tervei

Kedves István!

Tehát a gázról, vízről tervet kell készíteni. Gondolom ezt az készíti el, aki a későbbiekben majd meg is csinálja ezeket a munkákat a háznál (víz-gáz-fűtés szerelő). Ezt be kell nyújtani az illetékes szolgáltatóhoz. Kérdésem, hogy ezt is engedélyeztetni kell, mint az építési tervet (plusz idő, és pénz fejébe)? Villanyról akkor nem kell terv, családi háznál?
SinkaBea nem elérhető   Válaszol idézettel