re: Családi házak tervei
Kedves István!
Tehát a gázról, vízről tervet kell készíteni. Gondolom ezt az készíti el, aki a későbbiekben majd meg is csinálja ezeket a munkákat a háznál (víz-gáz-fűtés szerelő). Ezt be kell nyújtani az illetékes szolgáltatóhoz. Kérdésem, hogy ezt is engedélyeztetni kell, mint az építési tervet (plusz idő, és pénz fejébe)? Villanyról akkor nem kell terv, családi háznál?
|