Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2011-02-02, 10:11   #10 (permalink)
sbs
Könyörtelen tereprendező :-)
 
sbs avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-03
Hely: Tárnok-Budapest
Összes hozzászólás: 1.594
Kiosztott köszönetek: 542
Begyũjtött 191 köszönetet 170 hozzászólással
sbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtag
Alapbeállítás re: Garázs mérete

Ezzel kapcsolatban nekem is van - sajnos - hozzáfűzni való. Édesapámék 7 lakásos társaházban (1972-ben épült) vannak, ahol nincs garázs. Viszont 2 épület van közös telken és a másik ház aljában vannak kialakítva az egyedi garázsok (6 db), igy akinek szüksége volt rá a 2 házból itt tudott venni. Nekünk annak idején nem jutott, azonban évek múlva az egyik lakó eladta az ővét.

Apám nagy örömmel vette meg, aztán kiderültek turpisságok:

- éppenhogy ki lehet szállni a kocsiból (eredetileg skodánk volt), de teljesen rá kell állni a jobb oldalra behajtott tükörrel.
- épphogy befért hosszában a skoda, ez pedig azért van mert ennek a garázsnak a végében van egy "elvett" rész ami mögött az épületben lévő srangok vannak.

Végül is sok huza-vona után sem lehetett ezzel mit kezdeni, és az új autó vásárlásnál az elsődleges szempont nem a szine vagy a lóerő volt, mint minden más normális esetben, hanem a kocsi szélessége és hossza hogy beférjen a garázsba.....

A TE eseted abból a szempontból nagyon dúrva, hogy nem tudsz kiszállni, de itt szerintem már nincs mit nagyon tenni ha már megvetted, gondolom az adásvételin rajta van a "megtekintett állapotban..." igy sajnos TE voltál a figyelmetlen, mint ahogyan Apukám is - persze ez egy olyan evidens dolognak tűnik, hogy az embernek eszébe sem jut..... -

Tehát nem tudom hány éves az autód és mekkora, de ha ragaszkodsz a garázshoz már elkezdhetsz nézelődni egy másik autó után, amiből ki tudnál szállni :-(
__________________
Az építkezés egy nagy kaland!
Olasz kémények képgalériája 2012: www.kemenyek.info
sbs nem elérhető   Válaszol idézettel