Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2011-01-25, 21:20   #3 (permalink)
Gábor
Szakember
 
Gábor avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest - Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 829
Kiosztott köszönetek: 35
Begyũjtött 68 köszönetet 65 hozzászólással
Gábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt már
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gábor részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Gábor részére
Alapbeállítás re: Épületenergetikai fejlesztések támogatása

A jó k .... anyu.... Szóval értitek! Ma volt egy pár érdeklődőm, illetve január 1-től folyamatosan a hamarosan kiírandó támogatásokat kérdezik. Semmit nem mertem mondani, de jól gondoltam, hogy ez a Széchenyi terv is egy reklám a kormánynak. Emlékszem akkor is nagy táblák, mint most az uniónál, de igazán kevés kisvállalkozót érintett. Ó de idegesít a dolog. Eddig sem érte meg senkinek sem pályázni, mivel feketén olcsóbban kijön az egész. Nem értem, hogy miért ne érné meg az államnak és az uniónak többet adnia... Így több lenne a számlás meló, vagyis több mellékbevétel...

Most majd pár nap múlva meglátjátok a hőszigeteléses honlapokon, óriási drágulás lesz a polisztirol lapokra. Ne adja isten, de sajnos a gyár is azzal ijesztget, hogy az eps ára a kőzetgyapottal lesz majdnem egyenértékű. Nagyon idegesít, mivel ellehetetlenítené a vállalkozókat és áááá ideges vagyok. Egyszerű környezetvédelmi törvény miatt...
Majd még kiderül, hogy mi lesz, de ha tényleg ekkora nagy drágulás lesz, összefogom fogni az összes hőszigeteléses kereskedést és Brüsszelbe vonulunk. Nem igaz, hogy egyszerű hülye pályázatok csak a multis lehúzós munkákat támogatja és semmi olyan, ami hosszútávon segítené magukat és a polgárokat! áááá
Gábor nem elérhető   Válaszol idézettel