Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2011-01-17, 21:47   #30 (permalink)
Gábor
Szakember
 
Gábor avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest - Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 829
Kiosztott köszönetek: 35
Begyũjtött 68 köszönetet 65 hozzászólással
Gábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt már
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gábor részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Gábor részére
Alapbeállítás re: Telekvásárlás

Hú ezt mire nagyjából elolvastam Mindegy...

Gyerekek még csak a fejben való elmélkedés van az álmom megvalósításáról, de már rengeteg problémába ütközünk. Vagyis a víz kérdést mindenféleképpen meg kell ahhoz oldani, hogy a szomszédot ne árasszam el, illetve ne jöjjön az állandó jelentgetés...

Lehet, hogy valami saját újrahasznosító rendszer kell erre az esetre, illetve tényleg a felesleget egy túlfolyón beletolni a helyi csatornába. Itthon is így van, mivel nem az udvarra, hanem egyenesen a kinti csatornába van vezetve. Azt, hogy ez be lett-e jelentve, sajnos nem tudom.

Múltkor küldött a polgi egy körlevelet a városnak, hogy akinek nincs bejelentve, megbüntetik, mivel teli van a tisztító... Majd kiderül

Azért gondoltam egy saját vízhasznosító részlegre, mivel a cégem egy része már most figyel a környezetvédelemre és ezt a jövőben jobban kiakarom hangsúlyozni. A saját otthonommal is tudatni akarom ezt.
Gábor nem elérhető   Válaszol idézettel