Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2011-01-17, 08:19   #8 (permalink)
Gábor
Szakember
 
Gábor avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest - Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 829
Kiosztott köszönetek: 35
Begyũjtött 68 köszönetet 65 hozzászólással
Gábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt már
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gábor részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Gábor részére
Alapbeállítás re: Családi házak tervei

Régen pont erről beszéltem és István ezt hessegetted el, hogy nem kell ilyen házterves webshop, vagy ilyenek. Nem nagyon emlékszem már, hasonló dolgot hoztam fel, bár amióta ebbe a suliba járok, rájöttem, hogy előbb, vagy utóbb magamra haragítanám a konkurenciát. Hirtelen jó üzlet lenne, mert hatalmas reklám, de hosszútávon puskagolyó De az, amit István mond, nem hülyeség, mivel elveszíti az exkluzivitását a saját házad...

Amúgy furcsa, hogy nincs villanyszerelési terv. Én saját magamnak itthon megrajzoltam a képek felszegelése véget De amúgy nem hülyeség megtervezni egy épületet villanyszerelési szempontból. Én a jövő házában (sajátom a hegyoldalban), hogy pl minden helyiségben úgy csövezek be, hogy utólagosan lehessen behúzni bárhová vezetéket, illetve minél több előkészítést...

Sajnos rájöttem itthon, hogy túl sok kábel van már utólag behozva a szegélyekben stb...
Gábor nem elérhető   Válaszol idézettel