Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2011-01-14, 07:29   #7 (permalink)
Gábor
Szakember
 
Gábor avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest - Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 829
Kiosztott köszönetek: 35
Begyũjtött 68 köszönetet 65 hozzászólással
Gábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt már
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gábor részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Gábor részére
Alapbeállítás re: Lakberendezés, belsőépítészet

Hello Turbyna! Az előbb már hozzászóltam a konténeres témához, a számomra amúgy rendkívül érdekes, mivel könnyebben hozzáférhető lehet egy ház az embereknek!

Lakberendezés... Ezért már nem megyek át a képzések témakörbe, de kedden vizsgáztam egy építészeti tantárgyból és egy Ybl díjas tanárom vizsga közben kicsit ócsárolta a mai slágerszakokat (pl: kommunikáció, bölcsészkarosok, politológus, stb) és mondta, hogy jó hogy még most nem indítanak lakberendezésből egy szakot, mivel már amerikában elkezdték ezt a viccet.

Véleményem szerint a lakberendezés nem is olyan könnyű, mint gondoljuk, ráadás ha a lakberendező a tervezővel és a tulajdonossal karöltve kezd el dolgozni, szerintem akár marha sokat is változtathat egy terven.

Én pl a vidéki házamban a hálót akarom átalakítani, teljesen kiakarok építeni egy gardrób fülkét, illetve egy kicsit kocsmaivá akarom alakítani Na jó ez viccnek hangzik, de nagyon keveset tartózkodom ezen a helyen, kihúzhatós bőrkanapét akarok, fel a gardrób falára egy tv, sarokba be az asztali gépem, középre be egy dohányzóasztal és kész...

A dohányzóasztalt már intézem BMW v8-as blokk, ebből a 4 szélén ki fognak állni a dugók és rá egy üveglap. A blokk alá kereket akarok, mivel a kihúzhatós kanapé miatt mozgatni kell... (blokk ingyé megvan, már csak dugattyú kell hozzá)

Azért nem a nappaliban csinálom ezt, mert ez egy családi ház, 4 szobás, lassan mindenhol be lesz lakva és még ez is kevés
Gábor nem elérhető   Válaszol idézettel