Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2011-01-03, 15:31   #5 (permalink)
hyper
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Átalakítandó épületek vásárlása

nagyon jó ez a topic, örülök , hogy létre hoztál ilyet istván, hát bezony énis kihuztam jó sok helyen a szövettel védett kábeleket a falból, hisz ez a ház is nagyon koros amit épp szépítgetek, azonban rájöttem , hogy nagyon nagy befektetés, és pénzt kér ez a ház, most a jelenlegi kultúrált állapotokat próbálom elérni, talán a 140 széles ajtóról is le kll mondjak, elégf lesz a hagyományos sbs stuffolására hisz igaz ami iagaz nem zongora termet akarok, bár a fény még mindig jól jönne 1 öreg ház belsejében, sokkal egészségesebb és barátságosabb lenne a belső tér érzése 1 fényel teli régi házban,
én igaz nem vettem hanem majd öröklöm 1x ezt a házat, majd ebből is lesz, vita biztos +költség, igy marad a jelenlegi állapot , mindig picit de tényleg ráfizetés,ugye most ráköltök kisebb vagyont, és majd ha a szerkezetet megbontom, hogy új korszerübb szerkezet legyen a házon akkor bezony be kell nyulni a zsebbe!
csak a falak maradnak a helyükön és ez már olyan mértékű beruházás, hamár igy belemegyek akkor hiába cseréltem ki a vezetékeket mindenhol, emiatt inkább az egész vezetékelést újra, új szenyvíz, és víz hálózat, korszerűsitett fütésrendszer, nem konvektor ami most van! ez mind mind olyan költség ami megnyomja nagyon, ha aztnézem hogy nem vettem talán majd öröklöm, és majd ennek a költségét fizetem az ügyvédnek, +átíráas meg ilyenek akkor lehet nem sok de ha vennem kellett volna hiába van tökéletes helyen, hatalmas telekkel, ilyen paraméterekkel nemér semmitse ez a kégli,
tehát csak olyan házat érdemes venni ami szerkezetileg ugye előreláthatólag rendben van, utánna ugyisn jönnek a fal repedések, stb roszabb esetben, ugye mikor már megvettük mint gábornál a vas réz kötése gondolom nem sorkapocsal volt csatlakoztatva ahogy azt kell
ilyen ez mondhatni zsákba macska, hiába nézeted át úgyis jön majd valami, mégis amondó avgyok bizom az emberek jóindulatában és remélhetőleg, olyan nagy bajokkat nem sumákolnak el
hyper nem elérhető   Válaszol idézettel