Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-12-21, 12:26   #2 (permalink)
istvan62
Építész
 
istvan62 avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-11
Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 3.318
Kiosztott köszönetek: 46
Begyũjtött 826 köszönetet 768 hozzászólással
istvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtag
Üzenetküldés Skype™-on keresztül istvan62 részére
Alapbeállítás re: Postaláda és a szórólapok

Nagyon jó téma. Én még a nagy szórólap fellendülés előtt csináltam a mi ládánkat. Egyedi kialakítás, kerítés oszlopba építve. Úgy alakítottam ki, hogy számítottam rá, hogy rendszeresen kapunk A4 méretű hivatalos papírokat. Az akkori gond az volt, hogy találjak ekkora bedobó nyílást. Réz lett. Természetesen már találkozott a pajszerral, szerencsére Hilti szalag, és dübelezés tartotta. De ami most lényeg, engem az zavar nagyon, hogy hiába akkora doboz van mögötte, hogy akár egy heti reklám is beleférne, kényelmi okokból félig dugják bele a reklám anyagot. Ez pont arra jó, hogy a csapadékot bevezesse, és eláztassa a hivatalos leveleinket
__________________
Mérnöki szolgáltatások álmai megvalósításához - http://www.csaladi-epitesziroda.hu/
istvan62 nem elérhető   Válaszol idézettel