Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-05-20, 07:23   #5 (permalink)
Gábor
Szakember
 
Gábor avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest - Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 829
Kiosztott köszönetek: 35
Begyũjtött 68 köszönetet 65 hozzászólással
Gábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt már
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gábor részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Gábor részére
Alapbeállítás re: Általános balesetvédelmi törvények

Am létezik úgy nevezet balesetvédelmi napló is, amit rendesen vezetni kell. Én is évente megyek és átnézetem elsőnek egy szakival, majd a hatóság is megkapja a magáét Tudom, hogy itt fikázgassuk a balesetvédelmet, de vannak olyan dolgok, amit be kell tartani. Életet menthetnek és ha azt ment, akkor családot menthet meg a nyomorúságtól. Avagy nem tartom hülyeségnek és be is szoktuk tartani. Csak annyira megterheli az árakat, illetve annyi időt vesz el, hogy szörnyű. Én ezt a dolgot nem tudom megérteni, ami az első hozzászólásomban volt. Vagyis közvetlen szomszédos munkánál, miért kell két elsősegélynyújtó helyet biztosítani és igazából mindent mind a két helyen ugyanúgy biztosítani. Ha valahol van egy fél napos munka és ugyanúgy szomszédok, akkor is kötelező, másképpen megbüntetik az embert. Ez a két hely egymástól összesen csak egy belső kerítés választja el, amin van kiskapu. :S
Gábor nem elérhető   Válaszol idézettel