Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-12-13, 08:08   #12 (permalink)
Gábor
Szakember
 
Gábor avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest - Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 829
Kiosztott köszönetek: 35
Begyũjtött 68 köszönetet 65 hozzászólással
Gábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt már
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gábor részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Gábor részére
Alapbeállítás re: Ne építs nagyobbat a kelleténél!

Hu Tervben, vázlatban, agyban már született vagy 30 db De valóságban 2 ház van és egy albérletem.

Az egyik 300 m2 2 db garázzsal, szinteltolással, kb 89-90-ben épült. Van ettől egy korszerűbb az 93-ban lett kész, 120 m2 körül van a hasznos tere, de az is 200 m2 körül mozog. Ebben az utóbbiban benne van minden jó ami kell, majd most a nyáron a garázst akarom bontani és egy teljesen újat akarok felhúzni úgy, mintha már ez 93-ban oda született volna Persze fűtéssel, meg minden szarsággal, mivel a mostani garázzsal nagyon sokat szívok... Mi most 3-an vagyunk a kisebbik házban, 2 helyiségben senki sem tartózkodik...

Az albérlet az meg kemény 55 m2, régi komcsi tapétával és berendezéssel. Jelenleg másikat is keresek. A rezsi ára elég tűrhető, 40 ezer körül volt, 4-en vígan kijöttünk úgy, hogy megy 2 nagy tv, 3 noti egy asztali pc, ráadás távhő van és én elég sokáig is szoktam zuhanyozni... Debrecenben drága a víz, kb 1,5 szerese a kisvárosinak.
Gábor nem elérhető   Válaszol idézettel