Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-12-09, 12:24   #3 (permalink)
Mcclode
Törzsvendég
 
Csatlakozott: 10-11-19
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 103
Kiosztott köszönetek: 3
Begyũjtött 8 köszönetet 8 hozzászólással
Mcclode Már kezd közkedvelt lenniMcclode Már kezd közkedvelt lenniMcclode Már kezd közkedvelt lenniMcclode Már kezd közkedvelt lenni
Üzenetküldés MSN-en keresztül Mcclode részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Mcclode részére
Alapbeállítás re: Vegyes tüzelésű kazán bekőtése meglévő rendszerbe.

Ez amiről te beszélsz az egy kicsit drága játék egy fűtés rendszernek de nagyon jó.Én amit ajánlottam és az pár száz ezer forint és ezt sokkal többen megengethetik maguknak.Ezzel nem leminősíteni akarom a rendszered csak jelen esetbe a pénz diktál.
Míg manapság egy gázkazán ára megközelítőleg 300-400eft között mozog (normál minőség)és hozzá egy vegyes 150eft+indirekt tároló 50eft bekötéssel együtt max 700eft és ezt se tudják sokan megfizetni mármint itt nálunk.Amit te ajánlasz nem tudom h pontosan neked menyibe került de itt az Alföldön nem olcsó egy termálkút és hozzá jönne egy hőcserélős szívatyú rendszer+gázkazán+vegyes ez szerény számításaim szerint is közzel 1,5mft min.Nagyon jó a rendszer csak a kivitelezési ára sok.
A napkollektoros rendszer is van olyan jó mint a termál és olcsóbban is tudok 100m2 házra kazánnal 2/4fő HMV tárolóval 1mft az alap rendszer és ha kell medence fűtés az egy 150eft plusz költség és fűti.
Szegeden tavaly ősszel tetem egy hasonlót össze.Tökéletesen megy sőt januárba hívott a gazda h nem megy a gázkazán ki is mentünk a gázkészülékes kollégámmal és kiderült h azért nem megy a gáz kazán mert a rendszer nem igényli csak a gazda aszite hogy elromlót a kazán mert hozzá volt szokva h mindig beindul ha hideg van kint.

Utoljára módosítva: Mcclode által : 2010-12-09 12:33
Mcclode nem elérhető   Válaszol idézettel