Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-12-04, 18:58   #3 (permalink)
hyper
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: ablak, ajtó, nyílászáró kedvező áron minőség

szia kedves free
szükségem lenne 1 új fa bejárati ajtóra
laikus vagyok ne nevess ki a 140 szélességű és nemtudom milyen magas bejárati ajtókat nézegettem neten, teháét én arra gondolok olyan ajtót szeretnék aminek van 1 plusz szárnya, mert elég kevés a fény az előszobában és szeretném ha ez a plusz szárny üvegezett lenne mint az ajtó lehet ez a sima egyszerű napsugaras bár én láttam 1 nagyon tuti megoldást 1 katalógusban vízszintes csíkozással 1fa 1 üveg felosztással volt üvegezve az ajtó és ugyanígy a + szárny vagyis mondok 1 buta példát 40 cm fa 40 cm üveg, ez egyértelműen arányosan beosztva(nem tudom a szatandard magasságot...)
tehát menyibe kerülne 1 ilyen bejárati ajtó tokkal természetesen
és menyibe kerülne 1 fa ablak ami vagy csak bukó vagy bukó nyiló is érdekelne az árkülönbség hogy megéri e 2 "funkciósat" venni a méret nem nemtudom hogy mi a sztenderd nekem ami beférne az130cm magas 1méter széles
lehet kicsit bugyután fogalmaztam, írtam le az igényemet, de érdekel minden árajánlat nemszeretném 3 havi fizetésem rááldozni, de tiszában vagyok vele hogy nemolcsó dolog amit szeretnék, a kezelést én oldanám meg de anyi féle fajta alternatívát hallottam érdekelne a te véleményed is , valószínű hogy olajos páccal bedörzsöléses megoldással adnék 1 alap színt a fa felületnek+ezzel védelmet is majd ezt vizesbázisú selyem f. lakkal kezelném minimum 2 de 3 rétegben, várom válaszod
üdv hyper
hyper nem elérhető   Válaszol idézettel