Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-05-19, 16:18   #3 (permalink)
Gábor
Szakember
 
Gábor avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest - Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 829
Kiosztott köszönetek: 35
Begyũjtött 68 köszönetet 65 hozzászólással
Gábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt már
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gábor részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Gábor részére
Alapbeállítás re: Víz bekötés

Te jó isten mit nem szívsz ezzel az egésszel! Bár ez tényleg elég gagyi, amit ezek a hivatali mocskok csinálnak. Ebben a megyében azt sem szégyellik kimondani, hogy mennyiért gyorsítják meg az építési engedély kiadását. Közbe meg egy olyan buszmegállót vettek itt át, ahol olyan hülyén van a járda íve, hogy nem lehet befordulni.

Tudod ki fizetne vízdíjat. De másképp meg lekötnek a rendszerről és szomjan is dögölhetsz. Én pár héttel ezelőtt elkezdtem gondolkodni egy házi vízműn, vagyis az itthoni lefúrt vizet használnám mosásra, főzésre, fürdésre, szóval mindenre, csak hát az engedélyeztetéssel van a baj. Egy ismerősömet, mert csak otthon lefúrt és beköttette a rendszerbe, természetesen megfelelő szűréssel, 5 millió Forintra büntették.

Na szóval, ha én itthon ilyen rendszert akarok, akkor ha jól emlékszem az itteni vízdíj 80%-át kell kifizetnem és természetesen ennek a díjnak az 50%-át csatornadíjként számlázzák. A kitermelést pedig úgy oldom meg ahogy akarom, csak az órát jöjjenek és ellenőrizzék...
Gábor nem elérhető   Válaszol idézettel