Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-11-28, 07:44   #6 (permalink)
Gábor
Szakember
 
Gábor avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest - Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 829
Kiosztott köszönetek: 35
Begyũjtött 68 köszönetet 65 hozzászólással
Gábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt már
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gábor részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Gábor részére
Alapbeállítás re: Telekvásárlás

Tavaszra meg csak a telket akarom megvenni, majd vagy 5 ev mulva epitkezni. Sajnos ezen ido alatt annyi kiadasom lesz, hogy nem lesz penzem epitkezni. Nagyon sokat kene ehhez fejlodnom: s

Nem vagyok a sorert, de jo kolara, vagy szalonnasutesre barmikor at ugranek...

Budaorsot szeretem, kozel van az m7, radas igy az orszagban minden kozel lesz...

Az epitkezest nagyon meg akarom majd tervezni, mivel ezegy olyan hely, ahol kikapcsolodom es pihenek. Szeretnem, ha kornyezetbarat es reszben megujlo lenne. De sok dologban kiszolgalna. Terepen, ha kint vagyok rengeteg jo otletet latok, ilyen pl egy olyan garazs, ahol lemoshatom az autot, anelkul, hogy kimennek. /telen fasza/ Vagy biztos terveznek dolgozoszobat... Itt is van :d Bar ott ugy tudom, hogy szabalyozva van a vadaszat, de az also helyisegekbe biztos, hogy belevinnem a temat... Na hat ezek meg csak almok, sokat kell meg ezert melozni.
Gábor nem elérhető   Válaszol idézettel