Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-05-18, 18:42   #1 (permalink)
Gábor
Szakember
 
Gábor avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest - Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 829
Kiosztott köszönetek: 35
Begyũjtött 68 köszönetet 65 hozzászólással
Gábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt már
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gábor részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Gábor részére
Alapbeállítás Általános balesetvédelmi törvények

A témát azért nyitottam, hogy egy kicsit beszélgessünk a kollégákkal az általános balesetvédelemről, és a bírságokról.

Vagy beszélgessünk inkább név nélkül, ismeretlen cégnéven és helyszínen történt eseményekről, törvényekről

Hú ez nehéz, de nem akar az ember bírságot kapni. Ha megkérdezhetem, ki tud olyan céget mondani, akik teljesen megfelelnek a balesetvédelmi szabályoknak. Ki érzi saját magáról ezt?

Én a múltkor voltam egy balesetvédelmi oktatáson és bevallom, hogy egy kicsit lehetetlen dolgokat is hallottam, amelyek jelentősen megnövelhetik a kivitelezési árakat, illetve időben legalább egy napi előkészítést jelent ez egy kisebb csapatnak.

Apróságok és szerintem teljesen zavaros törvények! Egy munkahelyen legalább egy elsősegély hely kell (még akkor is, ha két munkahely közvetlen szomszéd), 200nm-ként poroltó, menekülési útvonal táblák (még akkor is ha a pusztában vagy).

Vagyis sok minden nem alkalmazkodik az aktuális körülményekhez! Igazából akkor is elő kell készülnöd ezekkel, ha csak egy fél napot dolgozol valahol. Sajnos ez van, amelyek 100 ezertől indulnak!

Kíváncsi vagyok az ismerőseitek történeteire!
Gábor nem elérhető   Válaszol idézettel