Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-11-07, 19:07   #7 (permalink)
hyper
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Csempére tapétát !

te atyaúristen
a igány meló is elég kemény volt istvan de ez hogy nem akarom a szomszédokat bántani a zajal, hát sbs nagyon figyelmes vagy azonban nem a szomszédok fogják nézni a faladat, és nemhiszem, hogy mindenki ilyen figyelmes lenne a másik lakótársára mint te(ne zajongjunk) nyojad csak azt a vágó, kalapácsot kit érdekel a szomszéd! kertes házba költöztem szeged szívébe ha szabad ilyet mondjak erre a térségre, és itt szembe velem 1 társas ház van egy szál fügyülőben nem mehetek ki az udvaromra mert a szomszédok látnak, nem semmi, de itt arra akartam kitérni hogy rendőr, meg minden fajta állat lakik és hajnal 1-2 kor pörgetik a motorokat kocsikat, meg hallgatják a zenét, jah és a ....titánok a kapubeállómba és a garázsbeállóba parkolnak, nemtudom elszállíttathatom e eddig csak cetliket irogattam ogy ne ide parkolj léci , aláírva de ezután lehet elszállítatom, körbe csöngetek meg minden és senkiés a kocsi, bunkóság, viszatérve ők szarnak rám és nem panel, hát énis vasárnap este 10ig vágtam a csempét mikor még készült a fürdő szobám, nemérdekel, ! egészséges keretek között maradva , szerintem nyugodtan leverheted
de ha nem akrsz porolni meg minden akkor adok 1 ötletet sikba kitölteni a dolgot
vagyis vagn olyan hogy tapadó híd amit csempére csempét csempézésnéál szoktak hasznélni ez egy diszperziós anyag amit hengerrel felhordasza felületre majd 24 óra után kiszárad és képez 1 olyan réteget amire lehet tolni a tapétát noh de elötte akkor én mondanám, hogy, hogy csinálnám tapadohíd kiszárad sikba glettelném mezei glettel a fugarészeket majd csiszolás de csak óvatosan és valami extra erős (ceys márka, henkel ) tapétaragasztóval lehet feltolni a tapétát, de ez 1 olyan tutymák meló hogy nagyon, és ezzel csak az a para hogy lehet picivel olcsobban jösz ki mintha levernééd a csempét és bejavítanád a sérüléseket, igaz por és zaj mentes, gyorsabb is hát te tudod
üdv
hyper
hyper nem elérhető   Válaszol idézettel