Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-09-23, 15:23   #3 (permalink)
sbs
Könyörtelen tereprendező :-)
 
sbs avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-03
Hely: Tárnok-Budapest
Összes hozzászólás: 1.594
Kiosztott köszönetek: 542
Begyũjtött 191 köszönetet 170 hozzászólással
sbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtag
Alapbeállítás re: Kész faház vásárlás

Idézet:
Gábor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én a helyedben kérnék ajánlatot csak az építőanyagra egy tűzéptől, fateleptől, majd elkezdenék kalkulálni. Te vagy itt a tereprendező és barkácsoló szaki, kíváncsi lennék az építés történetére....
te is tudod, én is tudom, hogy egy valamiből nagyon kevés van mindkettőnknek... és ez az idő. Igy sajnos szóba sem jöhet hogy magam állok neki, meg hogy anyagot nézzek..... a jelenlegi elfoglaltságaim mellett sajnálnám már rá az időt. Arról nem is beszélve hogy 2 családi házat már felhúztam és azt mondtam hogy sose nem többet, de nem építkezek

Szó mi szó, nekem egy KÉSZ FAHÁZ kell, amit odahoznak és leraknak a placcra és működik és kész. Viszont annyi féle van hogy csak na, és szívesen venném, ha valaki letenné valamelyik típus mellé a voksát, hogy könnyebben válasszak egy.... kis .... faházat...
__________________
Az építkezés egy nagy kaland!
Olasz kémények képgalériája 2012: www.kemenyek.info
sbs nem elérhető   Válaszol idézettel