Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2019-05-09, 02:47   #37 (permalink)
Loggi
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Figyelem! re: Földhivatal buktatók

Idézet:
Loggi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Elkészült a hatósági bizonyítvány a fenntiek szerint A türelmetlen új tulajdonos szeretne mielőbb erdőgazdálkodó lenni, ezért sürgeti is a változások földhivatali bejegyzést is. Felhívott telefonon ez ügyben, hogy áll az ügy? Kétségtelen, hogy több , mint fél évvel ezelőtt már ellehetett volna kezdeni a közös tulajdon megszüntetését, de a vevőt elsősorban a fa megszerzése motiválta, nem a földrészlet. Várja ki a hivatalok eljárását, legyen türelemmel! A túlvágott fákat meg fizesse meg előbb tisztességesen, ha már eltévedt az erdő szélén, és túlvágott!
Kézbesített levelet hozott a postás! Még jó, hogy otthon talált, és nem értesítőt hagyott! Olyan értelmes, hivatalos levelet kaptam a hivataltól, hogy többszöri elolvasás után sem értettem meg annak tartalmát!A földhivataltól érkezett, a telekalakítási, határrendezéssel kapcsolatban értesít az eljárás megindításáról, és valami határidőről, pénzről. és hogy értesítette a tulajdonos társat is mindezekről.Csak sejteni tudom, hogy valami megkezdődött.Az eljáró ügyvéd is, csak tapasztalatból ismerte a levél tartalmát, és próbálta megmagyarázni azt.A földmérő kérelmezhette , kezdeményezhette az eljárás megindítását?Ez nem derül ki a levélből szerintem!
Loggi nem elérhető   Válaszol idézettel