Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-09-10, 23:48   #10 (permalink)
hyper
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: hyper: fürdő, konyha burkolás felújítás és életszínvonal javítás

sziasztok ismét itt
kicsit már más a helyzet ha figyelem az időt fél 1 vagyis érthető miért nem vagyok jelen, mostis azért írok mert már nagyon hiányzik a fórum, +netezni sincs erőm , de már illik 1 kis helyzet jelentést adnom, tehát a fürdőm kész, apróbb dolgok jönnek még majd ezután, azonban a szerkezet és a főbb dolgok megvannak a többi már csak babra munka
tehát a fűrdő,wc-m ről pár szót, gyönyörű lett!!!!!!!
padló, oldal csempe fantasztikusa gipszkartonozás a plafonon, rengeteg dolgon javít és sokkal szebb a tükör feragasztva és körbecsempézve fugázva nagyon szép, a rejtett polc mögötte szintén praktikus a wc tartály és a wc közötti csövezéssel is megvagyok elégedve( a régi nagyon csunya volt minden irányba hajlitva és görbülve) azonban nagyon hoszú ez a csö a régi szint magasságot használtam és ha úgyérzem csúszik 1 bilincsl befogatom a fugába a 32-es csövet, A KIS KERÁMIA ÍVEK, SZINTÉN PRAKTIKUS (sorry caps lock),pakoló felületet adnak, 1 kis gipszkarton polcocska a wc mellett szintén 1 ujabb pakolási lehetőség a tükör világítás narancs és citrom, eszéletlen hangulatot ad, és pörgeti a 80 watt a számlám
a fali kis ufó lámpa is nagyon kultúrált, főleg az ikeás 11wattos izzóval(bánom hogy nem vettem többet) ajtókat lekentem 2 rétegben az ajtófélfáknál még lesz mit javítgatnom és majd aztis le kenem, az ablakot is szintén hasonlóan meg kell dogoznom, a kádat le kell festenem és ki kell szilóznom a szélét és kész
új wc új mosdó kis víz szerelés, a wc-re a párom aztmondja mint 1 mese wc gyönyőrű bocis ülöke bár 10 ezer ftért már adhatak volna 1 köszpontosítót hogy ne csusszon el az ülöke ha ráül az ember
nagyonm sok meló van benne teljesen más, rá se lehet ismerni gyönyörű lett megvagyok vele elégedve, a padló sárga vanilia fugályát nagyon sajnálom csupa kosz lett a végére igy óvatosan drótkefével próbálomkitakarítani meg gyökérkefével ha nem megy akkor 1 rétegben még kenek rá fugát hátha akkor szebb lesz!
a parapethez vettem festéket kijavítom a roszdásodást
a szobai barna részt teljesen áfújom, és jöhet a szoba , ma elkezdtem be párnafázni nemgondoltam volna, és 6 tábla gipszkartont felraktunk a menyezetre nagyon jól haladtunk igaz bőven 11óra után jöttünk haza
holnap már csak a széleknél kell kartonoznom amit egyedül is elbírok ha ez megvan jöhet az oldal fal, itt ott csiszolni és kaparni kell a meszet, a láábazati résznél, mintha házon kivűl lenne kis patka ezt le kell vésnem vágnom és ujravakolnom, ezután jön a parketta széleinek ledarabolása, kipucolása, majd bitumen és szintbe kihozni(parketta magasságig) malterral vagy csemperagasztóval ezután az oldalfal mélyalapozása glettelés, menyezet üvegszálazása, glettelése, oldalfal ujraglettelése ha kiszáradt, csiszoás, újraglettelés, javítás , ezután oldal illetve menyzet mélyalapozása és festés, ha ez megvan akkor a parkettát nem szedem fel, de semmitse ér sárgára van kenve ezt lekenem fehérre 2 rétegben és még festés elött 1 réteg higítóval mert szu gyanus
majd erre padlószönyeg és kész ha minden tuti a cserépkályhát nem is emélítettem ki kell fugáznom a cerepek közötti részt sárgaföldel, meg a kéményt a padláson körbe kell vakolnom
és azthiszem nemhagytam ki semmitse
anyi még hogy ezt a nagyon rosz parkettát csak a szigetelés miatt hagyom lent, a fa jól szigetel és ha még ki bír pár évet már megérte lnt hagynom, egy nagyon komfortos szönyeget vettem ezzel párosítva tökéletes lesz, és ha ez megvan, szerintem bőven belecsúszok a rossz időbe ekkor már a konyha marad majd jövőre jó időben mert ott bizony bontani is kell!
tömören röviden enyi
ha mindez megvan lehet beköltözni és belakni
igyekszem majd megint jelentkezni csak most nagyon hajtok, amig nem dolgozok a ház felujitása mellett, mertr meló mellett ég lassabban fogok haladni!
üdv
hyper
hyper nem elérhető   Válaszol idézettel
Hálásak a hozzászólás írójának:
sbs (2010-10-23)