Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2019-02-11, 04:21   #33 (permalink)
Loggi
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Figyelem! re: Földhivatal buktatók

Idézet:
Loggi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az előző ügyben gyorsan bemutatkozott az új tulajdonos! Azt hitte, hogy most már minden az övé az osztatlan földtulajdonból. Éppen a használati megosztás leírása következett volna, ha már az adásvételi szerződésben nem voltak érthetők számára a leírottak, és az erdészeti nyilvántartás sem, és a rajz sem érdekelte, nem vette át, hiába próbáltam átadni személyesen. A postaköltséget nem akartam növelni, az ügyvédjét, és az erdészeti szakirányítóját értesítettem az erdészeti" Hatósági bizonyítványban foglaltakról, hogy tájékoztassák ügyfelüket , hogy 600 m2 NEM volt erdő sosem az erdészeti nyilvántartásban. a földhivatali nyilvántartáshoz képest.Kiderült, hogy addig NEM tudom átadni az erdőgazdálkodói jogokat-kötelezettségeket, amig a két hivatal nyilvántartása nem egyezik meg! Most ezen dolgozunk!
Összesen kb.2000m2 eltérés van a földhivatali, és erdészeti nyilvántartás között! Ez most derült ki, hogy a 3 helyrajzi számon lévő közös tulajdont szét szeretnénk választani, határt rendezni, és megszüntetni a közös tulajdont. Ennyit a földhivatali nyilvántartásról! Az erdészeti nyilvántartást kell alapul venni jelen esetben, annak kellene stimmelni a földhivataléval, és nem fordítva!!! 600 m2-ről már van hatósági bizonyitvány, ami arról szól, hogy ekkora terület nincs az erdészeti nyilvántartásban, sosem volt erdő ! A maradék különbözet még feldolgozás alatt áll!
Loggi nem elérhető   Válaszol idézettel