Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-08-27, 13:10   #8 (permalink)
hyper
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: hyper: fürdő, konyha burkolás felújítás és életszínvonal javítás

sziasztok ismét haladtam valamit, bers számolok:
tehát a padlóburkolása a fürdőnek teljesen kész már cvsak fugázni kell de az esetleges kisebb nagyobb bontások miatt még nemfugázok hogy a sárga fugát kikiméljem
most 1 vakablak enyhén semmilyen derékszögét próbálom áthidalni ami enyhe dühkitöréssbe torkolott, miután leszabtam a fát, és a nem eléggé körültekintő kivitelezésem miatt, a nagyon nehéz betiplizés után kiderült 4cm difit nem vettem észre
a vakablak nemhogy csak a felső része dől befelé a jobb oldala 4 egész cm el bentebb van mint a bal igy a párnafákat hiába szabtam le :S 75ft métere + a tiplikm és csavarok is kuka a fát még megoldom valahova jó lesz még pl lámpa foglalat közé hogy ne legyen nehézkes a felfüggesztése a gipszkarton miatt
tehát véshetek, pedig pont emiatt halasztottam a csempézést hogy ne potyogjon rá törmelék
szombat délután és vasárnap egész napom ennek a kis virgoncnak szentelem és remélhetőleg 1.5egész nap elég lesz ahoz hogy megoldjam ezt a problémát ezután mehet az oldalfali csempézés majd a fugázzás minden oldalról és az éálmenyezet és a festés, + a wc a heléyre kerül és nem kell a kerben gödröt ásni
a kádat még fugázni csiszolni savazni és festeni amjd kész a fürdő

a hálóra megvettük a padlószönyeget, mindenképp ragaszkodtak a boltban a papírhoz ennek nemörültem de a pénztárcám se 5x 4.2 méteres szönyeg ára 38 ezer ft, továbbá az oldalfal jelenlegi állapota borzalmasan nagyon rossz állapotban van! ami aztjelenti, hogy sarokcsiszoló és minden más eszközzel lehet a falban lévő "díszes szobrokat" kifaragnom simára
majd ide is jöhet 1 álmenyó
a parketta sajnálatos módon borzalmas szú régen vagy jelen helyzetében volt vagy van benne igy marad a rengeteg hígító itatása és formalin ha tudok valaonnét szereztni majd 2 rétegben festeni erre mehet csak a zsönyeg felszedni nemfogom sok meló lenne
viszotn a fal és a parketta találkozása a régi vizesedéshez vezethető vissza bizony szétrohadt ezt 1 vékony lappal sarokcsiszolóval elvágom bitument nemtudom honnét szerzek az ithonit nemtalálom 1 kis rétegben csurgatok a repedésbe majd mehet bele a csemperegaszató a parketta magasságáig és majd igy jön rá helyesbítve a festés meg a higitós lögyi az esetleges szú kiölése miatt
most röviden enyi majd még adok helyzet jelentést üdv
hyper
hyper nem elérhető   Válaszol idézettel