Téma: Szocpol 2010
Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-08-27, 08:18   #26 (permalink)
Kata
Új tag
 
Csatlakozott: 10-08-27
Összes hozzászólás: 2
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
Kata Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Szocpol 2010

Idézet:
hyper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
üdv
még mielött utánna keresgélnék, én zöldfülü vagyok nagyon , ezt nyugodtan kijelenthetem, tehát pontosan a szocpol az mi és kinek jár? (nekem nincs gyerekem) és a következő édesanyám is elkezdte nekünk rakni a lakáskaszát! de az otp- nél, sokat hallottam a fundamentáról is de nemtudok smemit, rudi engem érdekel, és örülök hogy nem vagy az a rátukmálós tehát ha tájékoztatsz, pl mi a belépési dij, menyi a minimum év és menyit kamatopzik a zsozsom
az otp nék a minimum idő a 4 év emiatt is mondogatom a forumon hogy majd 4 év mulva fogok neki látni a pecomnak... és azt számoltuk ki az otp-ben hogy 1milla jönm össze 4 év alatt és kamatra vagyis támogatás gyanánt 300ezer ft-t kapok kb.. és hozzáteszem hogy kizárólag lakás felujítás tehát se tv-t se hűtöt nem vehetek az uj kéglibe csak és kizárólag építkezési célra fűtéskorszerűsítés, szigetelés pl a födém meg amikről eddig beszéltünk a fundánál iy ilyen szigoruak, jah és számlával kell bizonyítsam hogy tényleg azt vettema pénzből...


Mivel Állami Támogatás így számlával kell igazolni az OTP-nél és a Fundánál is. Azt hogy te a a befektetett pénzedet mire költöd (értem itt a felújítás vagy vásárlást) az teljesen mindegy a lényeg, hogy lakáscélú legyen. Van egy hosszú lista mire költheted a pénzt mi számít felújításnak. Csak akkor kell eldöntened mikor küldik a levelet, hogy utalnák a pénzt.
A lényeg ha valamit "Állami" pénzből veszel igazolnod kell. Ha erről a támogatásról lemondasz akkor megkaphatod a saját pénzed azzal azt csinálsz amit akarsz.

Utoljára módosítva: Kata által : 2010-08-27 08:37
Kata nem elérhető   Válaszol idézettel