Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-08-24, 23:03   #7 (permalink)
hyper
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: hyper: fürdő, konyha burkolás felújítás és életszínvonal javítás

sziasztok ismét 1 kis infó
tehát az áram ellátás a fürdőben felfrissült bevéstem ide oda édesapám kimérte bekötötte, igaz most este fél 11kor hazafelké biciklizve jutott az eszembe hoppá 1 kapcsoló és a tükör feletti világításnak nem huzttunk be kábelt
noh de ezzel készen voltunk ugye az új szagelszívó e helyén a régit kikaptama falbol falig csiszoltam a csövet mrt ormótlanul kilógott
tehát elkezdtem csempézni, fantasztikusan szép sárga csempét raktam le diagonálban, gyönyörű
holnap megyek el megvenni a plafonra a giszkartont és a párnafát
kis gipszkarton még polcokból és jöhet a festés, majd a csöveket kell lefesteni, és még majd az ajtót, ablakot és azt nésztem hogy vágnom kell uj küszöböt, igaz a nyílászárók nem a legtutibbak de a csempével és ezzel a sok melóval olyan fürdőm lesz hogy sokan irigyelni fogják
közben a jálószobát is már csiálgatjuk lekaparjuk a rengeteg réteg meszet, itt ott vakolat (leginkább az alsórészen) és a felsőrész vájogtapasztás ezt az egészet ujraglettelem
remélhetőleg a vájog nem dobja le magáról a glettet majd csiszolom ideis megy 1 gipszkarton álmenyó, mivel borzalmasan rücskös, és lehet festeni kap 1 új padlószönyeget
és a parketta flevizesedett a fal széleknél ezt felvágom kitakarítom, bitumen lenne a legtutibb ha találok akkor azzal a rést amit vágtam a fal és a parketta között, kitöltöm majd a parketta magasságig vagy vakoló anygaggall vagy csemperagasztóval szintbehozom
a parketta nagyon régi itt ott szétette már a szú, és pont emiatt és a borzalmas szine miatt(sárgafestés) minimum 2 réteg olcsó de jól felhígítozott festékkel lekezeljük, ( a szut igy lehet kiölni ha esetlg elvétve lakik még benne)
majd rre nyugotabban tisztább talapzatra mehet a padlószönyeg
és ha ezis megvan reméljek hogy elkészül az asztalosom az új ágykeretemmel és nemeszi meg a szu és leht beköltözni
majd ezután jön a konyha amit majd késöbb írok
le üdv mindenkinek és bocsi az inaktivitásom miatt! de munka van
hyper nem elérhető   Válaszol idézettel