Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2017-06-26, 21:56   #22 (permalink)
Loggi
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Terem bérleti díjak!

Idézet:
Loggi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Két iker kislány szülei lesznek a keresztszüleim, a kislányoké meg az én szüleim! Hármas keresztelő lesz júniusban. Készülök az ünnepre! A lányok fiatalabbak, de szépen fejlődnek. A Nagyi is velük van !
Megvolt a keresztelő!
Kicsit késtem igaz róla,ami kisebb problémát is okozott. Az ikrek megéheztek, és sírosakká váltak.Józsi atya azért megoldotta a problémát, és meg lettünk keresztelve. Még a kezébe is vett egy kicsit. Később ünnepi ebéden voltunk, legalább is a nagyok jókat ettek, és ittak. Még finom torták is voltak az ebéd után. Én ettem a magamét, amit anyukám készített nekem.Eljött a Tata, és a Mama is.Sok játékot kipróbáltunk, és ismerkedtünk a használatukkal.A kúszás speciális formályáról még nem sikerült áttérnem az igazi kúszás-mászás tudományára, úgy féllábazok igazán, de már felbirkózom magamat álló helyzetbe különböző módokon.A fejemet megtámasztom valakiben, és a fenekemet azután felnyomom. Egy kis birkózással-segítséggel már-már álldogálok is.Betöltöttem a 10. hónapot.Kár, hogy a Tatáék már haza is mentek.
Loggi nem elérhető   Válaszol idézettel