Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2016-05-03, 20:11   #9 (permalink)
istvan62
Építész
 
istvan62 avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-11
Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 3.318
Kiosztott köszönetek: 46
Begyũjtött 826 köszönetet 768 hozzászólással
istvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtag
Üzenetküldés Skype™-on keresztül istvan62 részére
Alapbeállítás re: Építési napló

Érzésem szerint nem sok választ fogsz itt kapni:

  1. Tóth István
  2. EV
  3. tervező, mindenféle mérnöki tevékenység
  4. min heti szinten, kezdetektől
  5. Legtöbbször kötelező
  6. változó: műszaki ellenőr, műszaki vezető, tervezői művezető, építtető meghatalmazottja
  7. 5-10 perc
  8. számomra kezelhető, a napi rutint bárkinek megtanítom egy negyed óra alatt (ha a számítógépet már tudja kezelni) - elsőre néhány részlet ijesztő, nehezen érthető
  9. igen
  10. rákényszerít a tényleges napi vezetésre
  11. Nekem hiányzik a közvetlen keresés a korábbi bejegyzésekben. Ez jelenleg csak a pdf print után lehetséges. Nem használja ki azokat a lehetőségeket, amivel az informatika a felhasználót támogatni tudná, inkább csak dokumentál
  12. A két rendszer közül messze ez a jobb, és használhatóbb, különösen jó, hogy van hozzá demo változat. A szerepkör osztás feleslegesen túlbonyolított.
  13. Igen (ha lehet hinni a sorszámnak, országosan a huszadik voltam a regisztrációban)
  14. Rendszeresen
  15. Hátránya, hogy bizonyos részei nagyon nehézkesek. A regisztráció során a viszonya az ügyfélkapuhoz furcsa, az első évben több ügyfél regisztrációja elakadt, egy idő után inkább nem is próbálkoztunk. Most nem tudom ez hogy áll. (A probléma lényege az volt, hogy a bejelentkezés az ügyfélkapun keresztül történik, az adatokat ki tudja olvasni, de a mezőket manuálisan kell kitölteni, informatikailag tökéletes azonossággal - viszont bármilyen eltérés megakasztotta a folyamatot, és nem biztos, hogy vissza tudtam jutni a folytatáshoz)
  16. Legfeljebb annyi, hogy a legkisebb dokumentálási szabálytalanság, elégtelenség kiválthat egy ellenőrzést
  17. Hivatkozva a 12. válaszra, itt csak annyit mondanék, hogy sokkal többet ki lehetne hozni belőle, és vannak olyan részek, amiket helyenként csak most kezdtek használni.
__________________
Mérnöki szolgáltatások álmai megvalósításához - http://www.csaladi-epitesziroda.hu/
istvan62 nem elérhető   Válaszol idézettel