Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2016-05-03, 19:11   #8 (permalink)
MűmenDia
Új tag
 
Csatlakozott: 16-05-03
Összes hozzászólás: 2
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
MűmenDia Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás E-napló szakdolgozathoz

Kedves Fórumozók!

A Széchenyi István Egyetem Építőmérnöki szakán, Szerkezetépítés szakirányon írom a szakdolgozatomat. Viszont olyan gondba kerültem, hogy szükségem lenne egy kis segítségre. A dolgozatom témája: Elektronikus rendszerek az építőiparban. Ehhez kellene néhány olyan személyt meginterjúvolnom, akik szoktak e-építési naplót vezetni és esetleg még az ÉTDR-t is ismerik. Ez az interjúztatás elektronikus formában is történhet.
Mellékelem az interjúhoz a kérdéseimet.
Ha ki tudnák tölteni, vagy itt a fórumon megválaszolni, sokat segítene nekem. Nem kellenek rá túl hosszú válaszok (bár a hosszabb jobb, de nem szeretnék időt rabolni).

Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Interjúkérdések:
1. Hogyan hívják?
2. Melyik vállalatnál dolgozik (hol használja az e-építési naplót)?
3. Milyen pozícióban dolgozik a vállalatnál (tervező, projektmenedzser, kivitelező munkatárs, üzemvezető, szakmai munkatárs, stb.)?
4. Milyen gyakran és milyen régóta használja az e-építési naplót?
5. Milyen céllal használja az e-építési naplót?
6. Milyen feladatkörrel és szerepkörrel van felruházva az e-naplón belül?
7. Mennyi időt tölt egy-egy bejegyzés alkalmával, az e-építési naplóval?
8. Hogyan ítéli meg a rendszer használatát: könnyen kezelhető, nehezen kezelhető, tanulható a rendszer, stb.?
9. A hagyományos építési naplót használta korábban?
10. Ha igen, akkor milyen előnyöket és hátrányokat tapasztalt a hagyományos naplóval szemben az e-építési napló vezetése során?
11. Milyen fejlesztési javaslatai lennének a rendszerre vonatkozólag?
12. Mi a véleménye az e-építési napló elektronikus formájáról és általánosságban a rendszerről?
13. Ismeri az ÉTDR-t?
14. Ha igen, szokott feltölteni dokumentumokat a rendszerbe?
15. Milyen előnyöket és hátrányokat érzékel az ÉTDR-el kapcsolatban?
16. Érte már Önt bármilyen negatív vagy pozitív következmény az ÉTDR vagy az e-építési napló vezetéséből fakadóan? (Bírságolás, peres ügy, kötbér, stb. – amit hagyományos napló esetén másképp ítéltek volna meg?)
17. Mi a véleménye az ÉTDR rendszerről?
MűmenDia nem elérhető   Válaszol idézettel