re: Minden egy helyen
Gondold végig: ebben az esetben a "kivitelezőnek" csak annyi a dolga, hogy vezeti a naplót, vállalja a teljes felelősséget az általad elvégzett munkáért, és befizeti az összes adót az elvégzett munkákkal kapcsolatos számlák után. Szerinted ezt ki vállalja?
|