Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-08-01, 09:07   #8 (permalink)
hyper
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Kémény külső szigetelése

ej ha menyi érdekes infó, énis most fogok belem a kémény helyre pofozásához
megnéztem a régi kémények fotókat nagyon állat, van 1 olyan kémény mintha 1 faág lógna ki belölle..
noh az én kéményem csak 4 évig kell hogy bírja mert addig fogom használni már ha még működik a cserépkályha
tehát kivan potyogva itt ott a téglákat összefogó kötőanyag és arra gondoltam hogy maszívabb anyaggal töltöm ki a hibákat esetleg azt hogy az egész felületre huzok a csempe ragyasztóból 1 réteget , tehát a terv hogy csemperagyasztóval töltöm ki a hézagokat és rekonstruálom a probkémás részeket, mi a véleményetek erről?
és jó, hogy végig olvasgattam a topicot, mert pont azt terveztem hogy a helyhiány miatt a kazán mint 1 melléképület lenne a ház mellé felépítve vegyestüzelésüvel, és itt a ház tűzfala mentén kivül menne a kémény, akkor ez nemtuti megoldás? nem lenne rendes huzata mert csak az a rész lenne állandóan melegen tartva ami tető alatt(kazánházban futna) vagy igyi megoldható ha kivűl fut a fal mellett a kémény, melyiket érdemesebb alkalmazni?
hyper nem elérhető   Válaszol idézettel