Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2014-08-01, 09:55   #8 (permalink)
Loggi
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Figyelem! re: Viharvédem - védekezzünk a jég ellen!

Kedves István!
Ahogy megszabadultam a hőszigetelés bontásától, mindjárt itt a másik probléma.Valóban gépész témakör a csapadékvíz elvezetése, de a szokatlan mennyiségű csapadékok már a vihar témakörbe is belférnek.Nem előszőr fordult elő már,hogy ilyen szivárgásos, kismennyiségű vizek jelentek meg, csak a mostani már az előzőekkel együtt hatványozottabban jelentkezett főleg az illatát tekintve.( Penészesedés) Kezdtem én érezni gyanus szagokat a friss levegőről belépve a lakásba, de el nem tudtam képzelni mi lehet. A molyirtó a szekrényben szintén erős illatú, ezért nem volt egyértelmű. A felszálló vezetékek mind le vannak falazva ,csempézve is menyezetig a fürdőszobában. Ráadásul a felettem határos lakást most újítják fel, a 3 almérős mérését a víznek most hozzák össze egy órára, úgy hogy mindenre lehet gondolni egyszerre.A vihar jellege is meghatározó,dézsából is lehet önteni a vizet.Ez olyan lehetett.Az utcai csatornák kapacitása is véges.Szóba jöhet az osztott lapostető egy részének kiváltása magastetővel, külső esőlevezetővel, és a most divatos esővíz tartály alkalmazása is pufferolás céljából egy túlfolyóval.Minden esetre ennek figyelésére ezután több időm marad!Köszönöm a sok szakmai segítséget amit kaptam, SBS-nek is, és Mindenkinek, akik segítettek a szigetelés bontása határozat MEGSZÜNTETÉSÉBEN! Üdv. Loggi
Loggi nem elérhető   Válaszol idézettel