Téma: e-napló
Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2014-07-14, 20:46   #9 (permalink)
krisztian
Új tag
 
Csatlakozott: 14-06-28
Összes hozzászólás: 7
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
krisztian Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: e-napló

Jó Estét !
korábban már írtam ide más kérdésben és kérdeznék még az e-naplóval kapcsolatosan !

Szóval építkezzünk a kivitelező ( Bt. ) vel szerkezet készre építettük a házat ők 2014 6.hó x napján befejezték a munkálatokat ..most néztem a naplót elméletileg le lett zárva a napló munkaterület visszaadva.... az lenne a kérdésem a továbbiakban hogy fel akartuk kérni a felelős műszaki vezetőt hogy írja tovább a naplót viszont ő magas építő és nem ismeri a technikai dolgokat a villanyszereléshez illetve a gépészethez ,tehát ezek szerint ő nem írhatja tovább ,ezt idáig értjük is.. na most a villanyszerelővel és gépészel van megállapodási szerződés vagy mi, ez is ok de akkor most kit kérjünk fel a napló vezetésére ? a kivitelezőnk azt mondta h a gépész és villanyszerelő írhatja ,a felelős műszaki vezetővel beszéltünk h küld meghívót a gépésznek a naplóba belépéshez de azt mondja ma már h nem írhatja kft a naplót akkor most mégis kit keressünk ? ?? kit kérjünk fel ? új e naplót kell nyitni vagy mi ? lesz még vakolás illetve betonozás mind 2 más cég csinálja majd ehhez is mi kell majd a festést és burkolást én magam csinálnám azt is majd írnom kell ??? vagy ha egy szöget akarok be verni a falba azt is ? és kb mennyiért írják ezt a naplót tovább? vagy tudnak esetleg ajánlani ilyen illetőt ? előre is köszönöm a válasz bombákat mert már nem látom a fényt az alagút végén
krisztian nem elérhető   Válaszol idézettel